Alba-Golden Honor Rolls - Final Nine Weeks

Posted

Secondary School

All As

12th Grade: Lina Al-Turkistani, Frederick Arenas, William Barnett, Sarah Boykin, Jessica Cockrum, Hannah Ellis Shane-a Gallimore, Jacqueline Gonzalez, Aspen Howard, Luke Kindle, Bailey Lafont, Graceann Mullins, Taylor Nichols, Lindsey Roberts, Brynna Whatley, Rheagan Wilcoxson;

11th Grade: Gabriel Barnett, Madison Bizzell, Stormi Britton, Nathaniel Kumm, Macie Pendergrass;

10th Grade: Nayeli Camacho, Jacob Dailey, Talon Howard, Hope Nelson;

Ninth Grade: Jose Cortes, Isabella Crawford, Elizabeth Crittenden, Cameron Galyean, Bree Allie Rolen, Jack Taylor, Rylee Wilcoxson, Leighanna Wiley;

Eighth Grade: Cassidi Burris, Michael Gaskill, Hannah Gurley, James Hallman, Koby Kleam, Jade Kruse, Diego Osornio-Rios, Thai Peterson, Ford Tannebaum, Olivia Teel;

Seventh Grade: Christian Brehm, Crimson Bryant, Walter Campbell, Shyann Gaines, Conner Gibson, Robert Hartley, Kevin Inman, Kylie Kleam, Cacie Lennon, Samuel Louderman, Clark Melton, Luke Morrison, Cade Stovall, Sofia Tannebaum, Caden Thomas, Skyler West, Annaliese Whitecotton, Amber Young;

Sixth Grade: James Castleberry, Hailey Crutchfield, Drake Duplechain, Bailey Pennington;

All As and Bs

12th Grade: Preston Arring O’Neal, Katherine Carter, Kenzie Chadwick, Corey Clanton, Shawn Davis, Jaidyn Dvorak, Savannah Greenlaw, Michael Hartin, Cameron Hockett, Joel Kratzmeyer, Alexis Lee, Ross Michaels, Nicholas Murray, William Newland, Jett Ralph, Dyllon Shuttlesworth, Ty West, Cameron Zant;

11th Grade: Dylan Arenas, Destiny Baker, Aaron Baze, Johnnie Bowers, Virginia Carson, Lauren Crump, Ramsey Curts, Jakob Dominguez, Briana Gokel, Kyle Hammond, Jacolby Harle, Alexia Johnson, Gabriel Mullen, Mason Ragsdale, Anthony Ramirez, Angela Rios, Zane Smith, Kaden West;

10th Grade: Caitlin Baker, Jordin Barnhart, Brianna Carney, Christopher Chabuad, Jon Michael Chadwick, Jessica Collier, Laynie Culp, Savannah Edwards, Mason Fitzgerald, Cody Graves, William Jerome, Zachary Kellis, Bralee Littlejohn, Jenna Latham, Laralie Newland, Kelly Ortega, Justina Peterson, Samantha Rambsel, Braden Reynolds, Gabriel Reynolds, Christiana Roberts, Cory Rush, Meagan Williams;

Ninth Grade: Michael Andrews, Joshua Cameron, Kayli Covey, Morgan Dorner, Blake Douglas, Abigail Hallman, William Hartin, Savannah Jackson, Michael Kumm, Damieon Luellen, Reese Michaels, Abbigale Perez, Autumn Whitten, Caden Wiser;

Eighth Grade: Kaylee Anglin, Denver Beck, Jace Boykin, Ashtyn Browning, Madisyn Bryan, Andres Camacho, Jacob Chaney, Aaron Crampton, Elijah Davis, Gracie Eldredge, Shawn Gaskill, Savannah Gurley, Kylie Kennedy, Austin Martin, Mackenzie Mckee, Angelica Ortega, Paislee Pendergrass, Kristen Petillo, Karlee Robertson, Jack Tannebaum, Lindsey Terry, Kadence Thomspon, Thomas Weissert;

Seventh Grade: Mia Backer, Hylland Bearl, Gavin Dailey, Carlee Dooley, Natalie Graham, Alexander Johnson, Cameron Karch, Julianna Kellis, Kaden Kennedy, Landry Lewers, Cacie Lennon, Landry Lewers, Levi Littlejohn, Connor Mason, Jessie Mitchell, Eli Nivison, David Osornio, William Pendergrass, Nateya Porter, Brayden Randolf, Bryce Rush, Chayton Shelton, Brady Shrum, Savana Smith, Gavin Terry, Levi Thompson, Sierra Weed, Cason Wiser, Cheyenne Woodruff, Kamrin Wright;

Sixth Grade: Kayden Bennett, Braxton Birchfield, Travis Campbell, Kenley Carr, Seth Converse, Tate Converse, Payton Dickinson, Stephen Hallman, Grace Knight, Jett Kruse, Jasmine Matinez, Dylan Nichols, Luke Sutton, Kalli Trimble, Joshua Uzzle, Hudson Wright;

Elementary School

All As

Fifth Grade: Hudson Bearl, Jadyn Bossier, Landry Boyd, Addison Crutchfield, Carr’le Hill, Abigail Inman, Kaydence Lemoine, William Louderman, Olivia Morrison, Collin Nichols, Ava Nivison, Riley Osborn, Brandt Peterson, Cooper Pettijohn, Alex Reyes, Austin Rumfelt, Lainey Teel, Hunter Whitecotton, Alexis Wilmut, Garrett Wright;

Fourth Grade: Piper Hallman, Isabela Hernandez, Kirby Kleam, Braden Rankin, Layton Williams;

Third Grade: Elijah Backer, Ashlyn Bennett, Jaxon Bradshaw, Cavern Bryant, Avery Cole, Katelyn Covey, Payzlee Fitzgerald, Devini Hale, Carter Mason, Halley Peterson, Brett Sutton, Aidan Warren;

Second Grade: Silas Aguirre, Lilly Anderson, Stella Bohannan, Brady Brewer, Peyton Clark, Jadie Copeland, Tagen English, Payton Galyean, Addison Mize, Tayla Peterson, Jackson Portwood, Melissa Pugh, Taryn Ralph, Natalie Richardson, Briana Ringgold, Ryan Ringgold, Jayla Sitar, Collin Speck, Taylor White, Zayden Womack, Ellington Wright;

All As and Bs

Fifth Grade: Bryson Bailey, Ayden Blalock, Jaxen Carver, Amy Chaney, Corbin Dorner, Isaiah English, Rylie Evans, Jaelynn Garcia, Kendra Jones, Thatcher Kindle, Cameron Lennon, Emily Loomis, Alayla Morrow, Alyssa Murdock, Halle Perkins, Monica Rush, Chase Smith, Addycin Upchurch, Tayler Weed, Jayla Wiley;

Fourth Grade: Madison Anderson, Regan Anderson, Abigail Baldwin, Valerie Brooks, Tucker Browning, Cooper Christian, Taylor Cooper, Alyssa Digilormo, Katelynn Garcia, Aiden Gilbert, Isaac Hartin, Kenzie Hartsell, Naomi Hill-Large, Addison Kauahquo, Sawyer Kindle, Joecey Lewers, Braileigh Lewis, Josilen Martinez, Rowdy Mizer, Danica O’Quinn, Cannin Peppers, Alyssa Potts, Cadence Powell, Mason Smith, Bryce Taylor, Devon Taylor, Alejandro Torres, Kaden Trimble, Jose Villeda, Kailyn Wonser, Alyssa Young;

Third Grade: Alexis Aguirre, Devon Allen, Justus Allen, Aiden Barnes, Ryan Booth, Cason Boyd, Cadence Carver, Allie Jo Crittenden, Kason Currey, Peyton Deel, Emily Denton, Landon Drew, Preston Hass, Samuel Inman, Caleb Jennings, Sofia Jones, Ramsie Kerry, Madison Kirkpatrick, Faith Knight, Simon Ortega, Carson Pierce, Chelsi Powell, Luier Ramos, Noah Richardson, Kendal Robertson, Ella Robinson, Yovani Rodriguez, Jenna Short, Campbell Shrum, Adi Smith, Lilly Thorn, Cannin Wedeking, Mila Wonser;

Second Grade: Julius Allen, Leila Banfill, Serenity Bathe, Chandler Bohannon, Margaret Campbell, Hannah Daniel, Braxten Gibson, Nayomi Gonzalez, Faith Graham, Ella Landers, Claire Lewis, McKenna Murphy, Drake Newsome, Lawson Ollive, Cayden Pepperman, Kent Perkins, Clayton Reeves, Sophia Richardson, Easton Samples, Tjayden Seman, Carson Short, Alayna Spindle, Averi Stevenson, Jocelyn Torres, Jadine Upchurch, Andrew Viles, Aylee Warren, Sadie Wright.

Comments

Special Sections