Alba-Golden ISD Third Six Weeks Honor Rolls

Posted

Alba-Golden honor rolls for the third six week period were:

High School
All A’s

Grade 12 – Jennifer Allen, Lina Al-Turkistani, Frederick Arenas, William Barnett, Sarah Boykin, Jessica Cockrum, Kaleb Day, Hannah Ellis, Shane-a Gallimore, Jacqueline Gonzalez, Michael Hartin, Cameron Hockett, Aspen Howard, Luke Kindle, Bailey Lafont, Kurtis Luff, Makayla Melton, Nicholas Murray, Taylor Nichols, Lindsey Roberts, Rheagan Wilcoxson, Cameron Zant;
Grade 11 – Virginia Carson, Nathaniel Kumm, Elijah McGahee;
Grade 10 – Caitlin Baker, Brianna Carney ,Laynie Culp, Jacob Dailey, Savannah Edwards, Talon Howard, Hope Nelson, Ann Pendergrass;
Grade 9 – Isabella Crawford, Elizabeth Crittenden, Morgan Dorner, Cameron Galyean, Abigail Hallman, Reese Michaels, Bree Allie Rolen, Jack Taylor, Rylee Wilcoxson, Leighanna Wiley;
A’s and B’s
Grade 12 – Preston Arrington O’neal, Kenzie Chadwick, Corey Clanton, Shawn Davis, Jaidyn Dvorak, Joel Kratzmeyer, Ross Michaels, Jimmy Moore, Graceann Mullins, Isaac Pickering, Kaylee Sly, Ty West, Brynna Whatley;
Grade 11 – Dylan Arenas, Destiny Baker, Madison Bizzell, Johnnie Bowers, Stormi Britton, Lauren Crump, Ramsey Curts, Savannah Greenlaw, Thomas Hammond, Jacoby Harle, Alexis Johnson, Gabriel Mullen, Macie Pendergrass, Koerth Ragsdale, Mason Ragsdale, Angela Rios, Ashlyn Rogers, Kaden West
Grade 10 – Jordin Barnhart, Eddie Caffey, Nayeli Camacho, Fatima Cerrito, Jose Cortes, Mason Fitzgerald, Cody Graves, Elizabeth Hallman, Donny Humphreys, Jayden Letsch, Bralee Littlejohn, Riuxan Liu, Kelly Ortega, Justina Peterson, Vincent Pierce, Samantha Rambsel, Braden Reynolds, Gabriel Reynolds, Christiana Roberts, Matthew Rogers, Cory Rush, Lindsey Tackett, Hayden Weissert, Cory Whatley, Meagan Williams;
Grade 9 – Jose Camacho, Jessica Chapa, Kayli Covey, Blake Douglas, William Hartin, Rejinia Hyatt, Delvian Jones, Katherine Kellis, Kyle Kennedy, Micahel Kumm, Sage Mizer, Nathan Sowell, Ethan Steck, Skylar West, Caden Wiser, Hannah Wright, Kalli Wright;

Middle School
All A’s

Grade 8 – Ashtyn Browning, Cassidi Burris, Hannah Gurley, Koby Kleam, Diego Osornio-Rios, Jacqueline Penaflor, Thai Peterson, Olivia Teel;
Grade 7 – Mia Backer, Christian Brehm, Walter Campbell, Shyann Gaines, Kevin Inman, Kylie Kleam, Samuel Louderman, Luke Morrison, Eli Nivison, David Osornio, Jerry Skinner, Cade Stovall, Skyler West, Amber Young;
Grade 6 – James Castleberry, Seth Converse, Tate Converse, Drake Duplechain, Grace Knight, Bailey Pennington, Hudson Wright;
A’s and B’s
Grade 8 – Denver Beck, Jace Boykin, Madisyn Bryant, Andres Camacho, Jacoby Chaney, Aaron Crampton, Elijah Davis, Kason Gaby, Michael Gaskill, Shawn Gaskill, Savannah Gurley, James Hallman, Kylie Kennedy, Jade Kruse, Austin Martin, Elizabeth Mcspadden-Pollard, Aurora Melton, Dylan O’Quinn, Angelica Ortega, Paisele Pendergrass, Karlee Robertson, Ford Tannebaum, Jack Tannebaum, Lindsey Terry, Thomas Weissert;
Grade 7 – Crimson Bryant, Gavin Dailey, Allani Davis, Carlee Dooley, Conner Gibson, Robert Hartley, Alexander Johnson, Brock Koch, Cacie Lennon, Landry Lewers, Levi Littlejohn, Connor Mason, Jessie Mitchell, Brayden Randolf, Bryce Rush, Danielle Seman, Brady Shrum, Jerry Skinner, Sofia Tannebaum, Caden Thomas, Sierra Weed, Annaliese Whitecotton, Cason Wiser, Kamrin Wright;
Grade 6 – Braxton Birchfield, Bailee Bishop, Josie Britt, Kenley Carr, Haley Crutchfield, Payton Dickinson, Kirstin Fish, Stephen Hallman, Kirsty Jackson, Jasmine Jones, Jett Kruse, Erin Langston, Dustin Marical, Jasmine Martinez, Zoey Mcspadden-Cox, Terry Nelson, Marissa Rojo, Luke Sutton, Kalli Trimble, Megan Wallace, Jana Weddle, Julia Wolfe.

Comments

Special Sections