Quitman ISD Fourth Six Weeks Honor Rolls

Posted

Quitman school district honor rolls for the fourth six week period were:

High School

All A’s

12th grade: Ethan Hill, Matthew Mclemore, Spencer Rye, Garrett Taylor, Elizabeth Turner, Sydney White, Holly Williams;

11th grade: Justin Blaylock, Colin Brown, Shelby Compton, Ashton Goss, Stephanie Ramirez Flores, Madalyn Spears;

10th grade: Jordyn Blalock, Savannah Breding, Benjamin Burroughs, River Chaney, Jaci Cole, Shelby Hayes, Jentri Jackson, Makayla Mitchell, Kayla Munger, James Reid, Maria Rowland, Bryan Sims, Whitnee Weiher, Amber Westing, Kaylee Whited, Cheyenne Williams;

Ninth grade: Kaitlynn Barnett, Lucy Brannon, Aiden Corrior, Lexie Wilson;

A’s and B’s

12th grade: Sonia Castillo, Justina Daliva, Cody Frazier, Garrett Peek, Curtis Perkins, Kaci Raley, Isela Sarahi Ramirez, Hannah Robinson;

11th grade: Langdon Bautista-Mathias, Katelyn Coats, Rebecca Cohron Roland, Amber Croney, Kasey Davis, Laurra Guevara Giron, Tristan Hood, Destiny McGee, Vincent Ogg, Hugo Ramirez, Sara Taylor, Emma Vanbecelaere, Justin Wood;

10th grade: Christopher Arteaga, James Bambeck, Chris Castro, Hunter Cline, Bianca Conn, William Davis, Aleighcca Farnham, Riley Flanagan, Cheyenne Fleece, Hunter Huggins, Destiny Martinez, Alexis Mcphearson, Valeria Mendoza, Christopher Mieczkowski, Bryanna Parish, Hannah Patterson, Joanna Santiago, Maaseias Ventura, Anabella Watson, Madelynn Whitehurst;

Ninth grade: Brianna Baker, Hunter Batchelder, Timber Chadwell, Kaylee Coleman, Hayden Cook, Gatha Davis, Suriah Decoske, Arthuro Delgadillo, Mandi Earls, Hannah Harrell, Emma Ingram, Kaitlin Kelley, Kynlee Love, Vaneza Mendoza, Molly Park, Landon Peckham, Luis Preciado, Cristina Ramirez, Lillian Roberts, Oscar Roman, Kalen Wilkerson;

Middle School

All A’s

Eighth grade: Christian Adamson, Ava Burroughs, Tia Cob, Sara Cross, Delaney Flanagan, Mitchel Fry, Bailey Hughes, Meadow King, Nehi-Nehemiah LLast-Durst, Reiny Luman, Brooklyn Marcee, Alexis O’Neal, Mackenzie Ragan, Sydney Reid, Mason Reynolds, Angelina Rodriguez, Jazmin Rojas, Matthew Smith;

Seventh grade: Helena Bautista-Mathias, Jacob Johnson, Maurion Lankford, Kaysi Parker, Madyson Pence, Landon Richey, Joisalyn Tarno;

Sixth grade: Lawson Ballard, Charity Blankenship, Ruby Bringard, Ashley Davis, Keiana Davis, Garrett Harrison, Kallie Hoover, Ella Johnson, Christian Ledet, Charlie Matthews, Mykenzy Miller, Lila Park, Weston Pence, Dalton Poppenhusen, Alexus Richey, Carter Smith, Mattison Smith, David Therwhanger, Mirri Watley, Jerry Williams, Kaylie Wood;

A’s and B’s

Eighth grade: Isaiah Aymond, Jorden Braley, Jordan Burmann, Lindsey Champion, Dakota Coleman, Jacob Cunningham, Hannah Curry, Christian Decoske, James Disotell, Richard Goss, Tyann Harris, Elizabeth Herring, Kennedy Howle, Brandon Jimenez, Katherine Knutsen, Malaysia Lankford, Haydan Marshall, Gavin Oakes, Landon Owens, Cristal Plata, Chance Rogers, Parker Simpkins, Carley Spears, Jackson Syozitaro, Avery Von Reyn, Matthew Williams, Rebecca Wood;

Seventh grade: Mackenzie Banda, Hayden Batchelder, Tristan Bohannon, Jayden Carson, Jennifer Castillo, Alan De Gorostiza, Carter Evans, Kameran Farnham, Brady Floyd, Keesha Frazier, Macy Fazier, Hunter Hart, Emma Hatcher, Brandon Hayes, Reagan Hornaday, Garin Kisinger, Chloe Knutsen, Angela Moyer, Carlos Plata, Britney Poe, Trinity Purdin, Madyson Radcliff, Juana Ramirez, Jillyan Reid, Landen Robbins, Celine Rodriguez, Emily Roman, Elizabeth Sabedra, Sarah Smith, Bonnie Vander Schaff, Dalton Walters, Sierra Williams, Tristan Wood;

Sixth grade: Kinlee Baker, Benjamin Barnett, Natalee Beitez, Ava Brown, Jackson Coleman, Faith Council, Katherine Cox, Shiloh Croney, James Davis, Abigail Day, Tommy Drinkwine, Madelyn Fetterolf, Strawberry Fields, Carlos Flores, Johnathan Gonyea, Megan Goss, Alyssa Graves, Michael Hipp, Hayden James, Dakota Jimenez, Austin Jones, Megan Ketner, Kayla Knutsen, Jacey Lawrence, Cameron Luttrell, Addison Marcee, Keithyn Meadows, Alexandria Molina, Kadin Oakes, Samantha Ogg, Tatianna Owens-Castro, Jace Peek, Kyla Phillips, Christian Plata, Andrew Pollard, Devin Robertson, Logan Simpkins, Anna Smith, Austin Tanner, Evan Webber.

Comments

Special Sections